Coaching voor leiders header groen

Executive coaching voor leiders van leiders 

Jij op je best als leider van je MT 

Goudeerlijke spiegel

Zachte heelmeesters.... Je krijgt als het nodig is een respectvol scherp tegengeluid

Meteen toepasbaar 

We werken vanuit jouw actuele casuïstiek en je past jouw inzichten direct toe

Zakelijke zingeving

Naast de zakelijke kant werken we  zonder wolligheid ook aan de 'zingevings' kant van jouw werk

Executieve coaching voor leiders

De ijsbreker voor jou

Mijn executive coaching is niet voor iedereen passend. Misschien ken je me al en weet je wat je te wachten staat, maar als dat niet zo is, lees dan even zorgvuldig verder over wat je van mij kunt mij verwachten als jouw coach: 

✓   De turbo snelle denker. Van die snelheid moet je wel houden. Ik praat ook vaak in rap tempo en vergeet zelfs weleens een tussenzin. Soms onhandig, maar het heeft voor jou vooral veel voordelen. We verspillen geen kostbare tijd. 

✓   De ervaringsdeskundige. Toen ik zelf op jonge leeftijd leiding gaf aan een groot team, leerde ik al vroeg wat wél en zeker ook wat niet werkte in mijn leiderschap. 

✓   De vernieuwer.  Met mijn eerste boek 'Zin houden in je werk' bleef ik in 2017 nog wat aan de voorzichtige kant, maar met 'Inspirerend leiderschap op afstand' gaf ik een heel nieuw geluid over de mogelijkheden en zelfs voordelen van leidinggeven op afstand. Het boek komt in het voorjaar van 2024 in herziene versie uit. 

✓   Econoom én psycholoog. Na mijn bachelor bedrijfskunde aan Universiteit Nyenrode haalde ik mijn master bedrijfseconomie aan de Universiteit van Amsterdam. Toch voel ik me meer een psycholoog. Maar ja, daar heb ik dan weer geen officiële titel in gehaald. In het executive coachtraject profiteer je van mijn expertise in beide werkgebieden. 

✓   De ijsbreker. En dan misschien wel het allerbelangrijkste. Ik ben een geboren ijsbreker. We doen geen eindeloze praatsessies, maar gaan snel to the point. Dat is allesbehalve oppervlakkig, maar juist handig voor jou en je volle agenda. 

Spreekt dit je aan? Dan zou het weleens kunnen klikken tussen ons. Wees welkom om een kennismakingsgesprek in te plannen. 

20+

Jaar ervaring

Boeken geschreven

1.000 + 

Klanten geholpen

Jaap

Operationeel directeur

De beste hulplijn

"Godelieve's coaching is even wennen. Ze wint er geen doekjes om en dat is soms ongemakkelijk. Maar altijd (!) heb ik er wat aan. Ze is een van de weinigen van wie ik van die ongezouten kritiek kan hebben. Trouwens, ze is ook heel complimenteus en bemoedigend! Ze is vaak al een paar stappen verder dan ik, maar zo maak ik juist meters. Iedere directeur zou zichzelf deze executive coaching moeten gunnen. 

Executive coaching: 

De beste en snelste route voor succesvol leidinggeven aan leiders

teammeeting

Voor jou én voor je MT 

 Je leert hoe je zélf de inspirator en coachend leider wordt voor je MT leden.  

 Wat je voorkeursstijl ook is, je ontdekt hoe je iedere dag opnieuw zowel de People manager, de Targetmanager áls de Verbinder kunt zijn voor je MT

 Je wordt een expert in maatwerk gesprekken met diepgang zónder uren per week te moeten reserveren voor bila's met je MT leden. 

 Ondanks je gedrevenheid en ruime ervaring ontdek je toch weer nieuw potentieel  in jezelf én een dieper niveau van gedrevenheid.  

 Je leert hoe je je beste mensen binnenboord kunt houden, zonder het gevoel te hebben dat je ze onnodig aan het vertroetelen of ontzien bent. 

 Je gaat vanuit een alerte ontspanning werken in plaats van maar doorbikkelen en nog meer uren maken. 

 Je krijgt praktische en meteen toepasbare tips en interventies om te voorkomen dat de werkdruk in je MT de pan uit rijst en mensen omvallen. 

 Je zult gedurende het hele traject mijn gevraagde en ongevraagde advies krijgen. Zie mij als je vriendelijke stok achter de deur die jouw succes bewaakt.  


Door het Executive coachprogramma word jij een nog betere leider en daar profiteert jouw MT iedere dag weer van. 

Het executive coachprogramma

Favicon SVTL

Korte hulplijn via telefoon en WhatsApp

Soms loop je tegen dingen aan waar je zo snel mogelijk over wilt sparren of een 'tegengeluid' of advies over wilt krijgen. Je hebt geen tijd om te zitten wachten op het volgende geplande coachgesprek met Godelieve. Je wilt snel in contact, want je moet een belangrijke knoop doorhakken of cruciaal gesprek voeren. 

Op dat soort momenten pak je je telefoon en stuur je mij, Godelieve gewoon via WhatsApp een bericht. We plannen dan als het moet diezelfde dag nog een telefoontje of ik reageer via een persoonlijk voicebericht op jouw vraag. 

Dit exclusieve aanbod zit alleen bij het Executive programma bij de prijs in. 

#ingevalvannood

Favicon SVTL

Executive podcasts via de handige app

Godelieve's Podcasts in je  coachprogramma? Nou en of. 

Als directeur heb je nooit tijd 'over' toch? Je wilt ook nog een prettig privé leven hebben natuurlijk. Daarom heb ik diverse podcasts voor je opgenomen. Die kun je via de handige app gewoon rechtstreeks via je telefoon luisteren. Combineer het  luisteren met een lunchwandeling, met het uitlaten van de hond of luister de podcasts in de auto of trein. Wat jou het beste uitkomt. De korte podcasts zijn inspirerend en motiverend en kun je gedurende het programma meerdere malen terugluisteren. Je luistert ze afhankelijk van waar je op dat moment behoefte aan hebt.
#gemakdientdeleider

Favicon SVTL

Handige templates en checklists

Copy paste materiaal. Stel, je wilt wat frisse inspiratie toevoegen aan jullie MT meeting, maar je weet niet hoe. Je wilt geen externe hoeven inhuren, maar ook niet zelf het wiel uitvinden. Wat doe je dan? 

Hele simpel: je gaat naar de handige app (gewoon op je telefoon of in desktop versie) en je vind je diverse checklists, templates en beproefde 'draaiboeken' om een inspirerende draai aan je MT overleg te geven, zónder dat het je veel tijd kosten.  Je downloadt het document, past het aan en klaar.

Staat er niet bij waar jij naar zoekt? In het Executive programma kun je Godelieve gewoon vragen wat je nodig hebt en ze maakt een template voor je.
#directtoepasbaar 

Favicon SVTL

Twee live trainingsdagen naar keuze 

We bieden als School Voor Toegepast Leiderschap meerdere live trainingsdagen aan per jaar. Aan het begin van jouw executive coach traject analyseer ik jouw behoeftes en adviseer ik je over welke twee (aparte) live trainingsdagen het meest interessant voor je zijn. Of beter gezegd: waar jij en je MT in de praktijk het meest baat bij hebben.

Op de live dagen ontmoet je ook andere  inspirerende leidinggevenden. 

#directtoepasbaar

Favicon SVTL

De laatste wetenschappelijke inzichten vertaald

Je wilt, je 'moet' als leider van leiders up to date zijn als het gaat om de laatste wetenschappelijke inzichten over leiderschap en bijvoorbeeld teamontwikkeling. Het laatste wat je wilt is dat je bekend zou staan als die 'boomer' wiens laatst gelezen boek uit 1994 stamt. Maar ja, waar haal je tijd vandaan om de managementliteratuur bij te houden? In je vrije tijd wil je vast ook een keer iets anders lezen :). Wees gerust. In het Executive programma blijf je op de hoogte van de laatste trends en ontwikkelingen in leiderschapsland zonder dat jij al die boeken hoeft te lezen. Is er iets dat je écht moet weten, dan lees of luister je dat meteen terug in de handige app op je telefoon.
#gemakdientdeleider
Favicon SVTL

Coaching via MS Teams,  telefonisch en soms live

Onze gesprekken zijn altijd to the point, met diepgang en duren nooit langer dan nodig. Maar ja, jouw agenda is altijd goed gevuld (die van mij ook) en daarom plannen we alvast een paar maanden vooruit. Je geeft zelf aan waar je voorkeur naar uit gaat: Videobellen of telefonisch. Natuurlijk ontmoeten we elkaar ook af en toe live, maar we willen geen van beiden nodeloos het land door crossen toch? 

In de coachcalls staat de praktische 'verse-vis-casuïstiek' centraal en toch raken we ook altijd de diepere laag van wat er aan de beurt is om over te leren. 

#zakelijk #zingeving

Voorkom dat je met zijn allen dure, tijdrovende, niet effectieve heidagen moet gaan plannen. Wees zélf zo inspirerend dat je MT vleugels krijgt. 

Voordat directeuren aan het Executive coachprogramma beginnen hoor ik ze vaak zeggen: "Hoe moet ik deze investering in mezelf verantwoorden naar mijn team? Het voelt egoïstisch. Moet ik dit geld niet steken in workshops en trainingen voor mijn hele MT?" Deze gedachtengang kan ik volgen natuurlijk. Maar hij klopt niet! Denk maar aan de instructie die je in het vliegtuig krijgt om bij problemen éérst je eigen zuurstofmasker op te zetten. Dat voelt zelfzuchtig, maar is het juist niet.

Door het Executive programma word JIJ een nog betere leider voor je MT zodat ZIJ kunnen floreren. Dienend leiderschap voor je MT door te investeren in jezelf.

1 op 1 coaching voor leiders en MT
Prijs op aanvraag 

Extra bonussen bij half jaar traject

Ter gelegenheid van de feestelijke opening van onze School Voor Toegepast Leiderschap krijg je heel 2024 bij het half jaar traject deze interessante bonussen: 


Twee gratis hotelovernachtingen voor je persoonlijke studieretraite. Je krijgt op afstand Godelieve's begeleiding.


Tien exemplaren (of zoveel meer als nodig voor je MT) van de herziene versie van mijn boek 'Inspirerend Leiderschap -ook- op afstand'. Inclusief gratis toegang tot het online werkboek bij het boek. 


Een live coachgesprek van 1.5 uur  over jouw vitaliteit bij jou op locatie met Kantoordokter

Jan van Olst  OF Jan's live lezing over 'regie op je stress' voor je hele MT. 


Deze bonussen zijn dus alleen geldig bij het halfjaar traject. 


Wil je de lat meteen hoger leggen en je liever meteen voor een heel jaar vastleggen? Informeer bij Godelieve naar deze investering. Ze maakt dan een aanbod op maat voor je. 


Hoe snel je aan de slag kunt? Na jouw informele akkoord plannen we direct onze eerste coachcall in en krijg je binnen 48 uur toegang tot de handige app. 


Tot snel spreeks! Groet, Godelieve  Meeuwissen 

Bevalt het Executive coachingsprogramma je toch niet? Geen probleem. Je zit nergens aan vast.